Афлу Тайсс инструкция

Торговая марка:
Афлу Тайсс
Условие продажи:
без рецепта

Афлу Тайсс инструкция по применению

Производитель:
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина
Международное название:
Код АТС:
Регистрация:
№ UA/6805/01/01 от 2013-08-23 до 2018-08-23
Приказ:
№752 от 2013-08-23 до 2018-08-23
Состав:
10 г комбінованого гомеопатичного розчину містять: Aconitum napellus D6 – 2 г, Baptisia tinktoria D4 – 2 г, Eupatorium perfoliatum D4 – 2 г, Ferrum phosphoricum D8 – 2 г, Gelsemium sempervirens D6 – 2 г
Условие продажи:
без рецепта

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АФЛУ ТАЙСС

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 10 г комбінованого гомеопатичного розчину містять: Aconitum napellus D6 – 2 г, Baptisia tinktoria D4 – 2 г, Eupatorium perfoliatum D4 – 2 г, Ferrum phosphoricum D8 – 2 г, Gelsemium sempervirens D6 – 2 г.

В 1 г розчину міститься 41 крапля.

Лікарська форма

Розчин для орального застосування.

Прозорий, безбарвний розчин зі спиртовим запахом.

Назва і місцезнаходження виробника

Др. Тайсс Натурварен ГмбХ/Dr. Theiss Naturwaren GmbH.

Міхелінштрассе, 10, 66424 Хомбург, Німеччина/Michelinstrasse, 10, 66424 Homburg, Germany.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний засіб.

Препарат має протизапальні, протиінфекційні та жарознижувальні властивості.

Показання для застосування

Грип, застудні захворювання верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються підвищенням температури тіла, нежитем, кашлем, болем у горлі, охриплістю та болем у кінцівках.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Через вміст спирту препарат не можна застосовувати при хронічному алкоголізмі, тяжких захворюваннях печінки, при епілепсії та ушкодженні мозку, у разі заборони вживання алкоголю.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

На початку лікування препаратом можуть з’явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання, що не потребують відміни препарату.

Оскільки Афлу Тайсс містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом перших 3 днів або ж, навпаки, стан здоров’я погіршився, слід звернутися до лікаря, оскільки в цьому випадку може бути необхідним призначення іншого лікування.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат застосовувати у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Цей препарат містить 48 % спирту. Це слід враховувати при керуванні транспортними засобами та роботі зі складними механізмами.

Діти

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям віком від 12 років у гострий період захворювання слід приймати по 5-10 крапель кожні щопівгодини або щогодини, але не більше 12 разів на добу; при хронічних формах хвороби – від 1 до 3 разів на добу по 5-10 крапель. Тривалість курсу лікування залежить від перебігу захворювання, але не має перевищувати 7 днів.

Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням. Для зручності застосування дітям препарат розвести у ложці води.

Передозування

Про випадки передозування не повідомлялось.

Прийом великої кількості препарату, особливо дітям, може призвести до алкогольного отруєння. У разі передозування необхідно негайно звернутися до лікаря. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти

До цього часу небажані впливи невідомі. При індивідуальній непереносимості будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Термін придатності

4 роки.

Забороняється застосовувати Афлу Тайсс після закінчення терміну придатності. Термін придатності після розкриття флакона – 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 0С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 мл або 50 мл розчину у скляному флаконі-крапельниці, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.