Фитолит Форте инструкция

Торговая марка:
Фитолит Форте
Условие продажи:
без рецепта
Схожие по названию:

Фитолит Форте инструкция по применению

Производитель:
ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків, Україна
Международное название:
Код АТС:
G04BC
Регистрация:
№ UA/3650/02/02 от 2009-12-30 до 2014-12-30
Приказ:
№1075 от 2009-12-30 до 2014-12-30
Состав:
1 капсула містить: споришу звичайного екстракту сухого 0,15 г, звіробою екстракту сухого 0,09 г, хвоща польового екстракту сухого 0,075 г, авісану 0,075 г
Условие продажи:
без рецепта

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФІТОЛІТ ФОРТЕ

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 капсула містить споришу звичайного екстракту сухого 150 мг, звіробою екстракту сухого 90 мг, хвоща польового екстракту сухого 75 мг, авісану 75 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (МКЦ 101), кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат.

Лікарська форма

Капсули.

Тверді желатинові капсули зеленого кольору. Вміст капсули - суміш гранул та порошку від світло-коричневого до темно-коричневого з зеленуватим відтінком кольору. На капсулу допускається наносити товарний знак підприємства - ЗТ.

Назва і місцезнаходження виробника

ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів. Різні препарати, включаючи комбінації.

Код АТС G04B C.

Фітоліт форте має спазмолітичну, діуретичну, знеболюючу та протизапальну дію, антимікробні та антисептичні властивості, регулює мінеральний обмін. Зменшує частоту та інтенсивність ниркової коліки, нормалізує фізико-хімічні показники сечі, сприяє відновленню оптимальної уродинаміки та гомеостазу сечі, зменшує лейкоцитурію. Сприяє вимиванню піску та дрібних конкрементів, попереджує збільшення конкрементів або появу нових. Фітоліт форте чинить позитивний вплив на стан сперматогенезу в умовах експериментального простатиту (підвищується концентрація сперматозоїдів, тривалість збереження рухомості сперматозоїдів та відсоток рухливих форм, зменшується кількість патологічно змінених сперматозоїдів, у позитивному напрямку змінюється кислотна та осмотична резистентність).

Показання для застосування

Лікування та профілактика сечокам'яної хвороби (наявність у нирках та сечоводах первинних та рецидивуючих каменів різної величини та локалізації); ускладнення, спричинені проходженням фрагментів каменів після ударно-хвильової літотрипсії; при нирковій коліці; профілактика утворення сечових конкрементів після їх оперативного видалення та/або самостійного виходу; у комплексній підтримуючій терапії хронічних запальних захворювань нижніх сечових шляхів (цистит, уретрит) та при хронічному простатиті.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гломерулонефрити. Вагітність і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Особливі застереження

Фітоліт форте можна застосовувати в комбінації з протимікробними засобами. При виникненні нижченаведених побічних ефектів препарат необхідно приймати після їди, але його прийом не слід припиняти. Для полегшення виведення конкрементів рекомендується випивати велику кількість води (1,5 – 2 л) протягом 2 - 3 годин.

За наявності у хворих на сечокам’яну хворобу вираженої піурії показано призначення протимікробних засобів.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат протипоказаний у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Невідома.

Діти

Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози

При сечокам’яній хворобі дорослі та діти віком від 12 років приймають Фітоліт форте перед їдою по 1 капсулі 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування становить 20 - 30 діб. Після перерви курс лікування можна повторити.

З метою профілактики рецидивів каменеутворення в нирках та сечоводах після ударно-хвильової літотрипсії Фітоліт форте призначають по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 5-15 діб, а після оперативного видалення каменів та/чи їх самостійного відходження по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 1-2 місяців. При нирковій коліці у дорослих Фітоліт форте призначають по 1 капсулі після усунення больового синдрому знеболювальними засобами.

При хронічних циститах, уретритах та простатитах Фітоліт форте застосовують по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 21-28 діб. Курс можна повторювати через 2 тижні. Кількість курсів лікування встановлює лікар залежно від стану хворого.

При необхідності призначення препарату у малих дозах, наприклад у хворих на хронічний пієлонефрит, можна переходити на прийом таблеток Фітоліт.

Передозування

Токсичної дії препарату не відмічено. При одноразовому прийомі понад 10 капсул можливе посилення проявів описаної побічної дії. У випадку передозування рекомендовано промивання шлунка та прийом активованого вугілля.

Побічні ефекти

Фітоліт форте добре переноситься хворими та звичайно не викликає побічних ефектів. Можливі слабкі диспепсичні явища у вигляді нудоти та відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, блювання, пронос.

У осіб з підвищеною чутливістю можливе виникнення алергічних реакцій (почервоніння, висипи, свербіж).|вживання|

В осіб з підвищеною чутливістю можливе виникнення алергічних реакцій (почервоніння, висип, свербіж).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25˚С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Капсули №10х3, №10х6 у блістері у коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.