Ревмагерб инструкция

Торговая марка:
Ревмагерб
Условие продажи:
без рецепта

Ревмагерб инструкция по применению

Производитель:
Познанський Завод Лікарських Трав "Гербаполь" А.Т., Польща
Международное название:
Код АТС:
M09AX10
Регистрация:
№ UA/1768/01/01 от 2009-10-13 до 2014-10-13
Приказ:
№738 от 2009-10-13 до 2014-10-13
Состав:
1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 100 мг екстракту густого складного (2-4:1), що складається з: кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radice), трави ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae herba), квіток лабазника (Filipendulae ulmariae flore), що містить 0,4 мг гарпагозиду, 1,9 мг поліфенольних сполук, 0,35 мг флавоноїдів
Условие продажи:
без рецепта

Інструкція

для медичного застосування препарату

РЕВМАГЕРБ

( REUMAHERB )

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 100 мг екстракту густого складного (2-4:1), що складається з: кореня гарпагофітуму ( Harpagophyti radice), трави ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae herba), квіток лабазника (Filipendulae ulmariae flore), що містить 0,4 мг гарпагозиду, 1,9 мг поліфенольних сполук, 0,35 мг флавоноїдів;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, суміш лактози моногідрату, повідону і кросповідону (Ludipress), повідон, міватекс, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (E 171), індиготин (Е 132), кошеніль червона А (Е 124).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Круглі двоопуклі таблетки, коричневого кольору на зломі, вкриті плівковою оболонкою фіолетового кольору з непошкодженою гладкою поверхнею.

Назва і місцезнаходження виробника

Познаньський завод лікарських трав «Гербаполь» А.Т.,

Poznan Herbal Company «Herbapol» S.A., Poland.

вул. Товарова, 47/51, 61-896, Познань, Польща,

Tovarova Str. 47/51, 61-896, Poznan, Poland.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТС М09А X10**

Комбінований рослинний препарат, який містить екстракт кореня гарпагофітуму, трави ехінацеї пурпурової та квіток лабазника.

Корінь гарпагофітуму, що входить до складу складного екстракту, чинить протизапальну та знеболювальну дію.

Квітки лабазника, завдяки вмісту саліцилатів та флавоноїдів, проявляють протизапальний, знеболювальний, жовчогінний та сечогінний ефекти.

Імунологічні дослідження препарату вказують на пригнічення антиогенної активності лейкоцитів та імуностимулюючу дію, що проявляється збільшенням хемокінетичної активності лейкоцитів та метаболічної активності гранулоцитів.

Фармакологічна активність ехінацеї пурпурової пов'язана з наявністю специфічних компонентів – алкамідів, алкіламінів та полісахаридів, які проявляють імуностимулюючу активність через стимулювання фагоцитозу багатоядерних нейтрофільних лейкоцитів.

Дія препарату є сукупною дією його компонентів. Усі разом компоненти та метаболіти препарату не можна відстежити за допомогою маркерів, тому проведення кінетичних спостережень неможливе.

Показання для застосування

У складі комплексної терапії дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, рослин родини складноцвітних, підвищена чутливість до саліцилатів, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, системні захворювання сполучної тканини, онкологічні захворювання, ревматизм, розсіяний склероз та інші аутоімунні захворювання, СНІД, туберкульоз, лейкемія. Вагітність та період годування груддю, дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

З обережністю приймати у випадку схильності до алергії, особливо до рослин родини складноцвітних. Не слід приймати лікарський засіб у випадку підвищеної чутливості до саліцилатів або до будь-якого з компонентів препарату. У випадку жовчокам'яної хвороби приймати тільки після консультації з лікарем.

Особливі застереження

Необхідна обережність при застосуванні препарату у разі наявності в анамнезі пацієнта жовчокам'яної хвороби (холелітіазу), а також сенсибілізації до рослин родини складноцвітних.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

У зв'язку з відсутністю даних щодо безпеки застосування не можна приймати препарат вагітним жінкам і жінкам у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти

Не проведено досліджень щодо застосування препарату дітям віком до 12 років, тому пацієнтам цієї вікової категорії його не призначають.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу після прийому їжі. Тривалість курсу лікування – не більш 10 діб. Кількість необхідних курсів визначає лікар індивідуально, залежно від активності запального процесу.

Передозування

Інформація щодо передозування препарату відсутня, тому специфічних антидотів не існує.

У разі передозування необхідні загальні заходи, спрямовані на видалення препарату з організму (промивання шлунка, прийом сорбентів – активованого вугілля), а також нагляд за загальним станом пацієнта та симптоматична терапія у разі необхідності.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату можуть з'являтися легкі шлунково-кишкові розлади.

У хворих на алергію при застосуванні цього препарату, однією з діючих речовин якого є ехінацея, іноді існує ризик розвитку реакції гіперчутливості (висипання, кропив'янка, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, бронхіальний спазм з обтурацією, астма та анафілактичний шок). З боку серцево-судиної системи можливі запаморочення, артеріальна гіпотензія; з боку нервової системи – збудження, порушення сну, які минають після припинення застосування лікарського засобу. Виявлений зв'язок між застосуванням препаратів ехінацеї та захворюваннями аутоімунного генезу, такими як дисемінований енцефаліт, вузлувата еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса, синдром Шегрена з порушеннями функції ниркових збираючих трубочок. При тривалому застосуванні препарату (понад 8 тижнів) може розвиватись лейкопенія. Частота появи вищевказаних порушень невідома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не встановлена.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

15 таблеток у блістері з фольги PVC/AL, по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.