Тингосан инструкция

Торговая марка:
Тингосан
Условие продажи:
без рецепта

Тингосан инструкция по применению

Производитель:
Ріхард Біттнер АГ, Австрія
Международное название:
Код АТС:
Регистрация:
№ UA/13949/01/01 от 2014-10-06 до 2019-10-06
Приказ:
№705 от 2014-10-06 до 2019-10-06
Состав:
100 мл препарату містять Petroselinum D1 15 мл, Causticum D6 10 мл, Terebinthina D6 10 мл, Belladonna D12 10 мл, Cantharis D12 10 мл
Условие продажи:
без рецепта

І Н С Т У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ТІНГОСАН Ò

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 100 мл препарату містять Petroselinum D1 15 мл, Causticum D6 10 мл, Terebinthina D6 10 мл, Belladonna D12 10 мл, Cantharis D12 10 мл;

допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м).

В 1 мл розчину міститься 25 крапель.

Лікарська форма

Краплі оральні.

Прозора, від жовтуватого до зеленкувато-жовтого кольору рідина з легким запахом петрушки.

Назва і місцезнаходження виробника

Ріхард Біттнер АГ.

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група

. Комплексний гомеопатичний препарат.

Препарат чинить системну лікувальну дію, яка зумовлена поєднанням та взаємним посиленням активних компонентів. Застосовується як лікувальний та профілактичний засіб. Чинить протизапальну, імуномодулюючу та спазмолітичну дію. При гострих та хронічних захворюваннях сечовидільної системи препарат значно зменшує явища запалення і спазму в нирках та сечовивідних шляхах, внаслідок чого зменшується больовий та дизуричний синдроми, нормалізується відтік сечі та її клінічні показники. Покращує системний імунітет, нормалізує функціональний стан клітинної ланки та показники гуморального імунітету, що значно зменшує кількість загострень та прискорює одужання. Позитивно впливає на біохімічні показники крові: нормалізує рівень креатиніну та сечовини, а також клубочкову фільтрацію та канальцеву реабсорбцію, що важливо, насамперед, у хворих на хронічну ниркову недостатність. Завдяки комплексній дії усуваються явища астенії: слабкість, швидка стомлюваність. Зменшується диспепсичний синдром, носові та шлунково-кишкові кровотечі.

При гіперреактивності, нестабільності сечового міхура, що супроводжується частими імперативними позивами до сечовипускання або нетриманням сечі, а також при енурезі препарат чинить регулюючу дію на гладкі м’язи сечового міхура: нормалізує тонус та скорочувальну функцію сечового міхура, що призводить до значного зменшення епізодів нетримання сечі як вдень, так і вночі.

Показання для застосування

В комплексному лікуванні гострих і хронічних інфекційних (цистит, уретрит, пієлонефрит) та неінфекційних (гломерулонефрит) захворювань сечовидільної системи.

Нетримання сечі будь-якого походження (у тому числі стресове нетримання, енурез у дітей, синдром гіперреактивного (нестабільного) сечового міхура, після пологів та операційних втручань на органах малого таза, часті позиви до сечовипускання, часте сечовипускання. Атонія сечового міхура.

Порушення сечовипускання при гострих і хронічних запальних захворюваннях нирок та сечовидільної системи (уретрит, гломерулонефрит, пієлонефрит, цистит).

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.

Особливі застереження

Відсутність покращання упродовж 5-7 днів самостійного лікування свідчить про можливе неправильне застосування препарату, у цьому випадку Вам треба обов’язково звернутися до лікаря за додатковою консультацією.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від прийому препарату у період вагітності та годування груддю дотепер не зареєстрована, але в ці періоди препарат допустимо приймати з урахуванням співвідношення ризик/користь, яке визначає лікар.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Препарат не чинить седативної дії та не впливає на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами.

Діти

Препарат застосовують у дітей віком від 3 років.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти віком від 12 років : по 10 крапель препарату в чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води;

діти віком 5-12 років: по 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

діти віком 3-4 роки: по 3-4 краплі препарату, розведених в 1 чайній ложці води або молока.

Приймати тричі на добу.

На початку лікування та при загостренні захворювання з метою швидкого ослаблення симптомів можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3 діб, з переходом на стандартний (триразовий) прийом препарату.

Для досягнення максимального ефекту препарат рекомендується приймати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їжі), потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Курс лікування.

У комплексному лікуванні гострих інфекційних захворювань сечовидільних шляхів (цистит, уретрит, пієлонефрит) препарат рекомендується приймати до усунення гострих симптомів, після чого приймати ще 1-2 тижні.

Курс лікування хронічних захворювань сечовивідної системи у складі комплексного лікування, в тому числі з хронічною нирковою недостатністю, становить 4-6 тижнів.

З метою профілактики загострень рекомендується приймати препарат по 4 тижні 2 рази на рік. Мимовільне виділення (нетримання) сечі: тривалість прийому залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Передозування

Випадки передозування невідомі.

Побічні ефекти

У поодиноких випадках після застосування препарату, який містить петрушку, можливі прояви фотосенсибілізації, що зникають після зменшення дози або відміни препарату.

У випадку прояву будь-яких незвичних реакцій слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Термін придатності

5 років. Препарат необхідно використати протягом 6 місяців з моменту відкриття флакону.

Умови зберігання

Зберігати в щільно закритому флаконі, в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці.

Оскільки ТінгосанÒ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Упаковка. По 20 мл, 50 мл та 100 мл у флаконах-крапельницях у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.